درباره ما

شرکت مهندسی فرسار تجارت

  شرکت مهندسی فرسار تجارت به عنوان یکی از شرکت های برتر متحول کننده سیستم های تولید و توزیع کننده تجهیزات گازهای طبی اتاق عمل و تجهیزات مرتبط در بیمارستان های کشور، حرکت خود را با معرفی تکنولوژی های مدرن و منطبق با استانداردهای جهانی با کشور های پیشرو در این زمینه ،در ایران و کشور های منطقه خاورمیانه آغاز نموده است.
علائم تجاری ثبت شده:FME  و FT
 شروع فعالیت: از سال 1372
 
گواهینامه و مجوز های تأیید صلاحیت
• اخذ پروانه بهره برداری از وزارت صنعت، معدن و تجارت
• اخذ پروانه تولید تجهیزات پزشکی از اداره کل تجهیزات پزشکی
اخذ پروانه صادرات تجهیزات پزشکی
اخذ گواهینامه CE
• اخذ گوهینامه الزامات خاص تجهیزات پزشکی ISO 13485:2016 
اخذ گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت 9001:2015  ISO
•اخذ گواهینامه  ISO 10002
عضویت در اتحادیه صادر کنندگان تجهیزات پزشکی ایران
• عضویت در انجمن تولیدکنندگان تجهیزات پزشکی ایران

 

1
شروع فعالیت
1
کارکنان
1
مساحت کارخانه
1
مشتریان

چشم انداز

شرکت مهندسی فرسار تجارت مهم ترن ماموریت خود را افزایش سطح سلامت مردم می داند و از همین رو با بکارگیری فن آوری های روز دنیا کار خود را با اصلاح سیستم های تجهیزات تولید و توزیع گازهای طبی و اتاق¬های جراحی موجود در بیمارستان های کشور و معرفی فن آوری های جدید  در این سیستم ها شروع کرده است که از نتایج حاصل شده از این اقدامات تا کنون می توان به موارد زیر اشاره کرد:
1. کاهش هزینه های درمانی بیماران
2. افزایش اثربخشی در درمان بیماران
3. کاهش طول درمان بیماران
4. افزایش سطح سلامت مردم 
5. یاری رساندن به مراکز درمانی دولتی و خصوصی از طریق ارائه راهکارهای موثر برای مدیریت هزینه های مربوط به تولید، توزیع و مصرف گازهای طبی بیمارستانی و جلوگیری از اتلاف هزینه های آن ها در این بخش و استفاده بهتر از سرمایه های موجود برای ارتقا فن آوری سلامت در بخش سلامت و افزایش رضایت مندی جامعه از خدمات درمانی ارائه شده توسط مراکز درمانی کشور.
فراهم نمودن بستر مناسب برای ارتقا سطح استفاده از محصولات گازهای طبی خصوصاً دستگاه اکسیژن مبتنی بر آخرین تکنولوژی روز دنیا برای بیمارستان های کشور